o mnie / moje artykuły / opinie

Psycholog Piaseczno, Warszawa Ursynów

Jestem psychologiem, psychoterapeutą pracującym w podejściu integracyjnym. 

Każda osoba do relacji terapeutycznej wnosi niepowtarzalne potrzeby, dlatego dążąc do spotkania z nimi, w pracy terapeutycznej wykorzystuję metody i techniki wypracowane przez różne szkoły psychoterapeutyczne.

Ukończyłam Studia Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. W jej ramach ukończyłam również Studia Podyplomowe w zakresie Diagnozy Psychologicznej w Praktyce Klinicznej.

Jako psycholog, psychoterapeuta kształcę się zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

Zrealizowałam również warsztat organizowany przez Kampanię przeciw Homofobii Pomoc psychologiczna dla osób LGBTQ ; warsztat Wprowadzenie do Dialogu Motywującego organizowany przez Akademię Motywacji i Zmian w Warszawie ; warsztat metodyczny Metody rozwiązywania konfliktów – mediacje organizowany przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń ; warsztat Cele i metody pracy grupy psychoedukacyjno-wsparciowej dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w Warszawie ; warsztat społeczny By móc żyć dalej, jak pomóc w sytuacji kryzysu organizowany przez Fundację Nagle Sami.

Swoją pracę poddaję superwizji pod kierunkiem superwizorów psychoterapii zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Podczas konsultacji z superwizorem nie są ujawniane dane osobowe Klienta ani żadne informacje służące rozpoznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z Ośrodkiem Interwencji Kryzowej, Gabinetem Psychologicznym „Razem”, jak również z MABOR Centrum Psychologiczno-Medyczne

Moje publikacje można odnaleźć między innymi w:
Zasępa Ewa, Choroba, niepełnosprawność, cierpienie oraz postawy wobec nich – w teorii i w badaniach. Zbiór pod redakcją dr Ewy Zasępy, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Warszawa, 2010

e166e0cb-3ce2-4214-b182-a5c24b637e6e e9028fb3-041a-4316-854c-c710cb364345

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/24088432/co-mozna-wyczytac-ze-snow

onet.zdrowie Depresja - artykuł dostępny w zakładce Warto Wiedzieć

Prowadzę własny gabinet w którym pomagam osobom w trudnych sytuacjach jak: kryzys małżeński, depresja, zdrada, anoreksja, objawy nerwicowe, współuzależnienie, myśli samobójcze, samookaleczenia, wypalenie zawodowe, DDA, śmierć bliskiej osoby, żałoba i wiele innych sytuacji kryzysowych.

 

Zapraszam do rozmowy,

Izabela Zamerfeld

Psycholog, Psychoterapeuta

 

 

KOPD     Uzależnienia     Stres       

Przemoc     Nagle sami     Mediacje 

LGBTQ     KOPD_     

Dialog motywujący20190212_123335

 

 Gabinet psychologiczny Izabela Zamerfeld Piaseczno, Warszawa Ursynów, oferuje usługi psychologiczne i pomoc w leczeniu. Psycholog Piaseczno, Warszawa: depresja, nerwica, DDA, stres, kryzys życiowy, kryzys małżeński. Psychoterapia Piaseczno, Warszawa Ursynów, terapia par, małżeńska, psycholog młodzieży.  Dobry psycholog prowadzi konsultacje psychologiczne on-line dla osób potrzebujących pomocy w dzielnicach: Ursynów, Mokotów, Wilanów, Śródmieście, Wola, Ochota, Żoliborz ; oraz Piaseczno.