referencje

Psycholog Piaseczno, Warszawa Ursynów

Ze względu na poufność, zamieszczone poniżej fragmenty uzyskanych referencji, są anonimowe. Jeśli macie Państwo życzenie zapoznać się z pełną treścią, zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną.

 

„Od zawsze wizyty u psychologa źle mi się kojarzyły. Twierdziłam, że wszystko jest ze mną w porządku i nie potrzebuje nikogo kto miałby mi pomagać się uporać z moimi problemami. 

Od ośmiu miesięcy chodzę do psychologa i wiem już jak bardzo się myliłam. Dzień w dzień męczyłam się sama ze sobą. Bariery które sama sobie postawiłam ograniczały mnie i nie pozwały cieszyć się tym co mam. Trzymałam się ich kurczowo jakby były mi do czegoś potrzebne. Nie były. Życie bez nich jest łatwiejsze i jestem tego pewna, bo dziś jestem zupełnie inną osobą.  A przede wszystkim jestem szczęśliwa, a to chyba jest najważniejsze. 

Oczywiście nie jest idealnie, bo ten proces wymaga czasu i nieustannej pracy nad sobą, ale mam świadomość jak wiele już udało mi się osiągnąć i to motywuje mnie do dalszej pracy.”

 

„Uczestniczę w spotkaniach z panią Izabelą od pół roku.

Jestem terapeutą i potrafię nazwać problemy i kryzysy, które mnie dotknęły ale mam ogromny problem z przejściem dalej co mogę z tym zrobić. Mam poczucie że po raz pierwszy dzięki tym spotkaniom udało mi się osiągnąć większy spokój i wzmocnić poczucie bezpieczeństwa. Do tej pory dosyć  „sprytnie” manipulowałam informacjami i nie doprowadzało to do żadnej zmiany.

Pani Izabela łączy w sobie profesjonalizm, naturalność, szacunek dla drugiej osoby. Wyłapuje momenty kiedy próbuję zboczyć z tematu, poprzez zadawanie wnikliwych pytań zmusza mnie do zatrzymania się tu i teraz i zgłębienia problemu. Towarzyszy mi w moim procesie mobilizując mnie poprzez zadawanie zadań do domu ale też dając mi efektywne wsparcie. Często kiedy wydaje mi się że sytuacja nie ma wyjścia Pani Izabela poszukuje innych metod relaksacji i pracy nad ciałem, które mogą mi pomóc w moim problemie.  Po raz pierwszy nie tylko nazywam ale też  motywowana zaczynam działać i to jest dla mnie najlepsza rekomendacja do spotkań z panią Izabelą.”

 

„Ponad pół roku temu zaczęłam sesje psychologiczną z Panią Izabelą Zamerfeld.

Odkąd rozpoczęłam cykl spotkań z Panią Izą moje podejście do życia i ludzi diametralnie się zmieniło. Do tej pory, ciężko mi było zaakceptować to, że nie zawsze mam wpływ na wszystkie nieprzewidziane sytuacje, które mają miejsce oraz na ludzkie zachowania. Sądziłam, że muszę perfekcyjnie podołać każdym przeciwnościom losu oraz spełniać oczekiwania znajomych i toksycznych członków rodziny. Chciałam pomóc całemu światu, zapominając w tym wszystkim o sobie. Jeśli tego nie wykonywałam ogarniało mnie poczucie winy i rozżalenia, a co za tym idzie, miałam niską samoocenę i odczuwałam brak wiary w siebie. Dopiero Pani Iza uświadomiła mi, że zamiast o innych najpierw powinnam pomyśleć o sobie i o swoich pragnieniach. To, że nie będę w stanie załagodzić konfliktów w rodzinie, że nie otrzymam najlepszych ocen w szkole i że nie będę miała ochoty spotkać się z koleżanką to nic takiego się nie stanie. Zrozumiałam, że mogę się z kimś nie zgadzać, że mogę mieć własne zdanie i prawo do popełniania błędów. Stałam się osobą pokorniejszą i mniej nerwową.

Po każdym naszym spotkaniu otrzymywałam „zadanie domowe”, które miałam zreferować na następnych zajęciach. Bardzo odpowiadała mi ta technika, ponieważ angażowało mnie to również poza miejscem naszych spotkań. Czułam, że sama pracuję nad swoim życiem i miałam satysfakcje z tego, co mogłam przedstawić Pani Izie. Na spotkaniach nauczyłam się technik konstruktywnych odpowiedzi w stosunku do osób, przez które byłam permanentnie krytykowana, a także uświadomiłam sobie wiele mechanizmów funkcjonujących w komunikacji interpersonalnej, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy.

Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Panią Izą, nauczyłam się wielu cennych rzeczy, które umożliwią mi mój dalszy rozwój.”

 

 Gabinet psychologiczny Izabela Zamerfeld Piaseczno, Warszawa Ursynów, oferuje usługi psychologiczne i pomoc w leczeniu. Psycholog Piaseczno, Warszawa: depresja, nerwica, DDA, stres, kryzys życiowy, kryzys małżeński. Psychoterapia Piaseczno, Warszawa Ursynów, terapia par, małżeńska, psycholog młodzieży.  Dobry psycholog prowadzi konsultacje psychologiczne on-line dla osób potrzebujących pomocy w dzielnicach: Ursynów, Mokotów, Wilanów, Śródmieście, Wola, Ochota, Żoliborz ; oraz Piaseczno.