terapia indywidualna

Psycholog Piaseczno, Warszawa Ursynów

Terapia indywidualna to szczególne spotkanie osoby, która przychodzi poMOC i psychologa, psychoterapeuty, który stwarza jej do tego warunki, towarzysząc w procesie szukania MOCY w sobie.

Spotkania odbywają się w atmosferze akceptacji i zrozumienia, zapewniając poczucie bezpieczeństwa Klientowi. Mają one charakter rozmowy, w trakcie której psycholog, psychoterapeuta poprzez pytania stara się dotrzeć do źródeł i przyczyn pojawiających się trudności. Spotkania odbywają się w cyklu cotygodniowych sesji 60 minutowych, trwających od kilku do kilkunastu tygodni.

Psycholog, Psychoterapeuta ucząc ludzi głośnego mówienia pomaga w rozpoznawaniu błędnego myślenia. To zrozumienie emocjonalne i intelektualne osiągane jest przez uświadomienie swoich trudności powstałych w toku całego doświadczenia życiowego. Wówczas Klient może zmierzyć się z tym co niesie los.

 

 Gabinet psychologiczny Izabela Zamerfeld Piaseczno, Warszawa Ursynów, oferuje usługi psychologiczne i pomoc w leczeniu. Psycholog Piaseczno, Warszawa: depresja, nerwica, DDA, stres, kryzys życiowy, kryzys małżeński. Psychoterapia Piaseczno, Warszawa Ursynów, terapia par, małżeńska, psycholog młodzieży.  Dobry psycholog prowadzi konsultacje psychologiczne on-line dla osób potrzebujących pomocy w dzielnicach: Ursynów, Mokotów, Wilanów, Śródmieście, Wola, Ochota, Żoliborz ; oraz Piaseczno.