terapia krótkoterminowa

Psycholog Piaseczno, Warszawa Ursynów

Terapia krótkoterminowa, skoncentrowana jest na problemie zgłaszanym przez Klienta. Celem terapii jest jego rozwiązanie. Ta forma pracy psychologicznej skierowana jest do osób które zmagają się z konkretną trudnością i chciałyby poprawić ten konkretny obszar swojego życia. Zwykle w terapii krótkoterminowej do rozwiązania problemu wystarcza od 8 do 20 sesji terapeutycznych.

Gabinet, w którym odbywają się sesje terapeutyczne został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu Klientowi poczucia intymności i bezpieczeństwa, warunków niezbędnych do budowy wspólnego zaufania i pracy nad wprowadzaniem pozytywnych zmian w życiu Klienta.

 

 Gabinet psychologiczny Izabela Zamerfeld Piaseczno, Warszawa Ursynów, oferuje usługi psychologiczne i pomoc w leczeniu. Psycholog Piaseczno, Warszawa: depresja, nerwica, DDA, stres, kryzys życiowy, kryzys małżeński. Psychoterapia Piaseczno, Warszawa Ursynów, terapia par, małżeńska, psycholog młodzieży.  Dobry psycholog prowadzi konsultacje psychologiczne on-line dla osób potrzebujących pomocy w dzielnicach: Ursynów, Mokotów, Wilanów, Śródmieście, Wola, Ochota, Żoliborz ; oraz Piaseczno.